Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Magnetiniai papuošalai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Toliman   Aukštos kokybės apdirbimas ir elegantiškas dizainas netrukdo apyrankę dėvėti kasdien.  Prisideda prie kraujospūdžio stabilizavimo, padeda pagerinti kraujo aprūpinimą deguonimi, mažina nuovargį, ..
21.50 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė grandinėlė inSPORTline Gemo Tai elegantiškas papuošalas, kuris turi teigiamą poveikį Jūsų sveikatai. Masyvi titano grandinėlė su 2 vienetais Neodym magnetų. Prisideda prie kraujospūdžio stabilizavimo, padeda pagerinti kraujo aprūpinim..
17.80 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė grandinėlė inSPORTline Lomba   Tai elegantiškas papuošalas, kuris turi teigiamą poveikį Jūsų sveikatai. Masyvi titano grandinėlė su 11 vienetų Neodym magnetų. Prisideda prie kraujospūdžio stabilizavimo, padeda pagerinti kraujo aprūp..
43.30 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Perseus Aukštos kokybės apdirbimas ir elegantiškas dizainas netrukdo apyrankę dėvėti kasdien. Prisideda prie kraujospūdžio stabilizavimo, padeda pagerinti kraujo aprūpinimą deguonimi, mažina nuovargį, stimuliuoja ..
50.50 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrakė inSPORTline Mizar   Turi naudingą poveikį visam kūnui. Aukšta sudėtinių dalių kokybė. Silikonas ir chirurginis plienas nereaguoja su prakaitu ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Neodimio magnetai pagaminti iš 1/5 boro ir 4/..
33.25 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Lybra Turi naudingą poveikį visam kūnui. Aukšta sudėtinių dalių kokybė. Silikonas ir chirurginis plienas nereaguoja su prakaitu ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Neodimio magnetai pagaminti iš 1/5 boro ir 4/5 n..
26.00 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė grandinėlė inSPORTline Alkione Magnetinė grandinėlė inSPORTline Alkione yra elegantiškas aksesuaras, kuris turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Grandinėlė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. SAVYBĖS: Aukščiausios koky..
22.50 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Sprongo Dėka specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės medžiagų, apyrankė inSPORTline Sprongo tinka visiems. Nekenksmingas silikonas ir chirurginis plienas nekelia pavojaus alergiškiems žmonėms ir nereaguoja su ..
18.30 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Norbo Magnetinė apyrankė inSPORTline Norbo skirta įvairios paskirties naudoimui. Nekenksmingas silikonas ir chirurginis plienas tinka net alergiškiems žmonėms. Apyrankė nereaguoja su prakaitu. SAVYBĖS: Stilin..
16.00 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankėinSPORTline Sombar Magnetinė apyrankėinSPORTline Sombar turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Ji yra pagaminta iš nekenksmingo juodos spalvos silikono ir aukštos kokybės chirurginio plieno. SAVYBĖS: Stilinga magnetinė..
22.50 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Rosila Magnetinė apyrankė inSPORTline Rosila gali teigiamai paveikti žmogaus organizmo funkcijas. Ji yra pagaminta iš kokybiško chirurginio plieno, kuris yra hipoalergiškas, nedirgina odos. SAVYBĖS: Stilinga ..
37.00 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Platila Magnetinė apyrankė inSPORTline Platila teigiamai veikia žmogaus kūno veikimą. Ji yra pagaminta iš chirurginio plieno, kuris nesukelia alergijos ir nedirgina odos. Apyrankė nereaguoja su prakaitu. SAVYBĖS: ..
36.20 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Livis Magnetinė apyrankė inSPORTline Livis turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Ji yra pagaminta iš chirurginio plieno ir nekenksmingo silikono derinio. Šios medžiagos tinka net alergiškiems žmonėms, nedirgina ..
21.00 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Amila Magnetinė apyrankė inSPORTline Amila turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Ji pagaminta iš chirurginio plieno, kuris yra hipoalergiškas ir nereaguoja su prakaitu treniruočių metu. SAVYBĖS: Stilinga ..
40.40 €
Gamintojas: Insportline
Magnetinė apyrankė inSPORTline Lotara Magnetinė apyrankė inSPORTline Lotara turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Aukštos kokybės medžiagos yra priimtinos visiems. Pagaminta iš nekenksmingo silikono ir chirurginio plieno tinka alergiškiems žm..
16.40 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×