Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Batutai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Batutas InSPORTline Top Jump 244 cm Turi 3 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko tvirtą stabilumą. 48 atsparios cinkuotos spyruoklės. Apsauginis rėmas su spyruoklėms pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laik..
283.30 €
Gamintojas: Insportline
Batutas InSPORTline Top Jump 366 cm  Turi 4 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. 72 atsparios cinkuotos spyruoklės. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Tinka..
396.00 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 366 cm Turi 4 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. 72 atsparios cinkuotos spyruoklės. Tinkamas naud..
363.30 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 457 cm  Turi 5 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką.  100 atsparių cinkuotų spyruoklių. Tinkamas naud..
410.50 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 305 cm Turi 3 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. 54 atsparios cinkuotos spyruoklės. Tinkamas naudo..
265.10 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 430 cm   Turi 4 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. 72 atsparios cinkuotos spyruoklės.    SAV..
410.50 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 140 cm Turi 8 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. 48 atsparios cinkuotos spyruoklės. Pritaikytas v..
68.70 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline 244 cm  Turi 3 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko tvirtą stabilumą. Apsauginis rėmas spyruoklėms pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. 48 atsparios cinkuotos spyruoklės..
214.20 €
Gamintojas: Insportline
Batutas su rankena inSPORTline Bambi plus 97 cm Turi 6 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko tvirtą stabilumą. Apsauginis rėmas su spyruoklėms pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Reguliuojamas ranken..
69.36 €
Gamintojas: Insportline
Batutas InSPORTline Top Jump 457 cm Turi 4 aukštos kokybės kojas, kurios palaiko stabilumą. 100 atsparių cinkuotų spyruoklių. Apsauginis rėmas su spyruoklėmis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Tinka..
581.50 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline Froggy PRO 244cm Komplekte- 244 cm skersmens batutas, apsauginis tiklas ir kopėčios. Kuriant laikomasi griežčiausių saugumo reikalavimų, naudojamos patikrintos aukštos kokybės medžiagos. Išmanus dizainas, saugus ir labai patva..
181.50 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline Froggy PRO 305 cm Komplekte- 305 cm skersmens batutas, apsauginis tiklas ir kopėčios. Kuriant laikomasi griežčiausių saugumo reikalavimų, naudojamos patikrintos aukštos kokybės medžiagos. Išmanus dizainas, saugus ir labai patv..
195.00 € 239.60 €
Gamintojas: Insportline
Batutas Set inSPORTline Froggy PRO 366c m Batutas Set inSPORTline Froggy PRO 366 cm yra pristatomas su apsauginiu tinklu ir kopetėlėmis. Froggy batutai atstovauja naujausios kartos inSPORTline batutus, sukurtus pagal griežčiausias saugos normas, ..
290.50 €
Gamintojas: Insportline
Batutas Set inSPORTline Sun 244 cm Batutas Set inSPORTline Sun 244 cm su apsauginiu tinklu. Sun batutas yra išbandytas pagal aukščiausius saugos standartus EN-71. Naudojamos sudedamosios dalys yra pagamintos iš jau išbandytų aukštos kokybės me..
247.80 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline Sun 305 cm 305 cm skersmens batutas su sustiprintu apsauginiu rėmu. Šio batuto dalys yra patikrintos ir atitinka aukštus saugumo reikalavimus. Patikrintos aukštos kokybės medžiagos. Tvirtas ir ilgaamžis rėmas, antikorozinės cin..
438.45 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline Sun 366 cm Batutas su apsauginiu sustiprintu tinklu. Atitinka EN-71 saugumo reikalavimus. Pagamintas iš patikrintų aukštos kokybės medžiagų. Tvirtas ir ilgaamžis rėmas, korozijai atsparios spyruoklės. Gaima naudoti tiek viduje,..
563.85 €
Gamintojas: Insportline
Batutas inSPORTline Lily 244 cm   Lily batutas su apsauginiu tinklu naujos kartos batutas, atitinkantis griežčiausius saugumo reikalavimus ( EN-71) ir pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.Tvirtas tinklas, sutvirtinta konstrukcija, itin š..
247.80 €
Batutas su rankena 100 cm Tinkamas namams ir klubams. Savybės: Batuto skersmuo: 100 cm; Rėmas: plieninis Rėmo skersmuo 2,5 cm; Kojos: 6 vnt,  Pėdų skersmuo 2,5 cm;. Spyruoklės: cinkuotos plieno; Dizainas: sulankstom..
92.70 €
Gamintojas: Insportline
Batutas su rankena Handlebar inSPORTline Cordy 114 cm Praktiškas batutas, priaikyas  stortui su besisukiojančia rankena, kurią galima ir nuimti.Batutas be spiruoklis, todėl sokinėjant nesklaidzžiamas nemalonus garsas.Šokinėjimo medžiaga, kokybišk..
114.20 €
Batutas 244 cm Sport Jump su tinklu Turi 3 stiprias kojas, kurios palaiko stabilumą, 48 atsparios korozijai cinkuotos spyruoklės. Apsauginis rėmas spyruoklėms pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikrina ilgą tarnav..
142.20 € 158.00 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×