Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Batutų tinklai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas inSPORTline 210x300 cm, 6 kojų   Tinklas apsaugo nuo iškritimo bei galimų susižalojimų. Aukštos kokybės, ilgaamžiškas. Papildomam saugumui - įėjimo/išėjimo užtrauktukas. EN-71 sertifikatas. Tinkamas naudoti lauk..
145.10 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas inSPORTline Froggy PRO 366 cm, 4 kojų Skirtas pažeisto ar seno tinklo pakeitimui. Lengvai uždedamas ant jau buvusių strypų. Stiprus, apsaugo nuo iškritimo ir galimų susižalojimų. Sertifikatas - EN-71. Jis atsparus drėg..
57.80 €
Gamintojas: Insportline
Batuto apsauginis tinklas Froggy PRO 183cm 183 cm skersmens batutui. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių drėgmei ir UV spinduliams. Apsaugo nuo galimų susižalojimų, atitinka saugumo reikalavimus. Su užtrauktuku. Montuojamas ant 6 str..
47.10 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Lily 183 cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV..
60.70 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas inSPORTline Froggy PRO 305 cm, 8 strypų   Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, tinklo aukštis 170 cm, skersmuo 305 cm. Puikiai pakeičia seną ir pažeistą tinklą.  Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams. Įė..
56.90 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Sun 366 cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV ..
98.90 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Sun 396 cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV s..
110.30 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Lily 244 cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV..
83.60 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas inSPORTline Froggy PRO 244cm Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir U..
49.30 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Froggy PRO 430cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ..
68.30 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Froggy Plus - 183 cm Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ..
42.00 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Basic - 140 cm Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas.Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV s..
37.80 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline Basic- 305 cm   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir ..
72.20 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline 366 cm, 4 kojų   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir..
83.60 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline 457 cm, 5 kojų   Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir..
114.20 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas be vamzdžiu 183 cm 3 kojų Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas. Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Labai stiprus ir patvarus apsauginis tinklas Atsparus drėgmės ir UV s..
49.30 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas Insportline - 366 cm Apsauginis batuto tinklas neleidžiantis nukristi nuo batuto. Turi sertifikata pagal aukščiausius pasaulio kriterijus. Savybės: Patvarus, atsparus UV spinduliams Aukštis: 2m Skersmuo: 3..
72.20 €
Gamintojas: Insportline
Apsauginis batuto tinklas InSPORTline 180 cm    Tinklas atsparus drėgmei ir UV spinduliams.Įėjimo vietoje yra užtrauktukas.Apsaugo nuo nukritimo.    ​Savybės: Skersmuo: 180cm Aukštis: 200cm Labai stiprus ir patvarus apsauginis ..
113.80 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×