Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Dviratininkams

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės vaikams Spokey PONNY GLOVE Specialiai vaikams sukurtos pirštinės, pagamintos iš drėgmę sugeriančios medžiagos. SAVYBĖS: Pirštinės sukurtos specialiai vaikams Vibracijas sugeriančios gelio pagalvėlės Drėgmę s..
5.09 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko šalmas Spokey ANGEL Saugiam, linksmam, aktyviam ir sportiškam laisvalaikiui. Šalmas puikiai tiks važinėjant dviračiu, riedlente arba riedučiais, taip pat važinėjant su paspirtuku. SAVYBĖS: Svoris: 320 g Ventiliacijos ango..
12.39 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko šalmas Spokey BILA Saugiam, linksmam, aktyviam ir sportiškam laisvalaikiui. Puikiai tiks važinėjant dviračiu, riedlente arba riedučiais, taip pat važinėjant su paspirtuku. SAVYBĖS: Svoris: 320g Ventiliacijos angos: 11 ..
19.22 € 19.06 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės Spokey AIR FLOW 1 Pirštinės sukurtos taip, kad būtų galima išvengti nuospaudų. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina gerą sukibimą ir komfortą.   SAVYBĖS: Kišenės tam, kad būtų lengviau nusiimti Anti-slydimo si..
10.73 € 12.66 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės Spokey AIR FLOW 2   Pirštinės sukurtos taip, kad būtų galima išvengti nuospaudų. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina gerą sukibimą ir komfortą.   SAVYBĖS: Kišenės tam, kad būtų lengviau nusiimti Anti-..
12.66 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės Spokey AIR FLOW 3 Pirštinės sukurtos taip, kad būtų galima išvengti nuospaudų. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina gerą sukibimą ir komfortą.   SAVYBĖS: Kišenės tam, kad būtų lengviau nusiimti Anti-slydimo si..
10.95 € 12.66 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės Spokey AIR FLOW 4 Pirštinės sukurtos taip, kad būtų galima išvengti nuospaudų. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina gerą sukibimą ir komfortą.   SAVYBĖS: Kišenės tam, kad būtų lengviau nusiimti Anti-slydimo si..
11.78 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės vaikams Spokey RACE Pirštinės skirtos vaikams, pagamintos iš medžiagos, kuri sugeria drėgmę. SAVYBĖS: Pirštinės skirtos vaikams Vibracijas sugeriančios oro pagalvėlės Drėgmę sugeriantis kilpinis audinys R..
5.89 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės vaikams Spokey PIRATE Pirštinės skirtos vaikams, pagamintos iš medžiagos, kuri sugeria drėgmę. SAVYBĖS: Skirta vaikams Neslystanti vidinė pusė Sugerianti drėgmę medžiaga Vibraciją sugeriantys geliniai pam..
5.09 €
Gamintojas: Spokey
Dviratininko pirštinės vaikams Spokey GIRAFFE Pirštinės skirtos vaikams, pagamintos iš medžiagos, kuri sugeria drėgmę. SAVYBĖS: Skirtos vaikams Neslystanti vidinė pusė Sugerianti drėgmę medžiaga Vibraciją sugeriantys geliniai p..
5.09 €
Gamintojas: PREMIER
Motociklininko šalmas PREMIER Voyager Tai praktiškas šalmas, tinkamas važiavimui motociklu ilgose kelionėse ar kasdieniam važiavimui. Aerodinamiška forma, išorė - iš termoplastinės medžiagos su padidintu atsparumu, vidus - iš EPS. Atsidaro p..
204.83 €
Gamintojas: Alltop
Motokroso šalmas Alltop AP-8853 Aukštos kokybės, patrauklaus dizaino aerodinaminis šalmas motokrosui. Tinka važiuoti per bet kokį sudėtingą reljefą, puikiai priglunga ir fiksuojasi. Šis modelis turi EEK 22-05 ir DOT sertifikatus, kurie atitinka..
154.44 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC NK-627   Daugiafunkcinis šalmas, tinkamas važiavimui motoroleriu, motociklu. Maksimaliam komfortui gale yra ventiliacijos angos. Lengvas gaubtas neapsunkina, o ergonomiška forma buvo sukurta tam, kad važiuojant b..
53.66 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC NK-850 Daugiafunkcinis šalmas, tinkamas važiavimui motoroleriu, motociklu. Maksimaliam komfortui gale yra ventiliacijos angos, su padidintu atsparumu braižymui. Taip pat įrengtas saulės skydelis, apsaugantis nuo i..
89.60 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC V270 Šalmas su atverčiama smakro dalimi važiavimui motociklu ir keturračiais. Atverčiama dalis turi metalinius užsegimus.  Aerodinamiška forma ir polikarbonato gaubtas padidina atsparumą smūgiams ir šilumai. Šalmas ..
118.40 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC V220   Daugiafunkcinis šalmas tinkamas važiavimui motoroleriu, motociklu. Jo gaubtas tvirtas, nesibraižo, nuo saulės spindulių motociklininką apsaugo saulės skydelis. Maksimaliam komfortui - smakro apsauga ir iti..
104.05 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC NK-311 Kokybiškas šalmas sukurtas pagrindinai motokrosui, enduro lenktynėms ar važiavimui keturačiams. Šis šalmas turi lengvai išimamą vidinį pamušalą ir saulės skydeli. Taip pat ventiliacijos angas, viduje tvirtą,..
125.63 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC NK-629 Daugiafunkcinis šalmas, tinkamas važiavimui motoroleriu, motociklu. Maksimaliam komfortui šalmo gale yra ventiliacijos angos. Lengvas gaubtas neapsunkina, o ergonomiška forma buvo sukurta tam, kad važiuojan..
100.49 €
Gamintojas: W-Tec
Motociklininko šalmas W-TEC NK-617 Aukštos kokybės šalmas sukurtas važiavimui motoroleriais, motociklais. Pagrindiniai privalumai - aukštos kokybės dalys, modernus dizainas ir saugumas. Platus saulės skydelis apsaugos nuo striprių saulės spin..
86.03 €
Gamintojas: Insportline
Motociklininko šalmas W-TEC MAX617 Puikus pasirinkimas ne tik važinėjantis motociklu, bet ir su motoroleriu. Lengvas, išskirtinio dizaino bei vienas populiariausių modelių. SAVYBĖS: Spalvos atsparios UV spinduliams Patogus užsegimas ..
60.89 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×