Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Masažo įranga

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Teniso stalas inSPORTline Sunny 700 Modernus stalo teniso stalas yra tinkamas naudoti tiek lauke, tiek patalpose, todėl yra labai universalus. Lenta yra pagaminta iš specialios ACP (aliuminio) medžiagos. Stalas yra atspaus vandeniui, UV spindul..
656.91 €
Gamintojas: Insportline
Masažinis stalas inSPORTline Tamati, 2 dalių Padengtas dirbtine oda ir yra atsparus vandeniui ir aliejui. Užpildytas dvigubu 40 mm storio putos sluoksniu, kas užtikrina patogumą. 11 pakopų aukščio reguliavimas. Labai patvarus ir išlaiko net iki..
152.46 € 196.93 €
Gamintojas: Insportline
Masažinė pagalvėlė inSPORTline, apvali Prikimšta putų ir aptraukta sintetine oda, kuri yra atspari vandeniui ir aliejui.  SAVYBĖS: Pagaminta iš netoksiškų medžiagų Nešiojimo rankenėlė Universalus taikymas Lengva naudoti Med..
16.70 €
Gamintojas: Insportline
Masažinė pagalvėlė inSPORTline, pusapvalė Prikimšta putų ir aptraukta sintetine oda, kuri yra atspari vandeniui ir aliejui.  SAVYBĖS: Pagaminta iš netoksiškų medžiagų Nešiojimo rankenėlė Universalus taikymas Lengva naudoti ..
11.88 €
Gamintojas: Insportline
Masažo stalas inSPORTline Taisage, 2 dalių Tvirta medinė konstrukcija, aukščio reguliavimas.  Sustiprinimas naudojant plieno kabelius ir kaiščius ant kiekvienos paramos, kojos atlaiko 250 kg svorį. Stalo paviršius yra padengtas aukštos kokybė..
123.42 € 190.27 €
Gamintojas: Insportline
Masažo stalas inSPORTline Japane, 3-dalių Su mediniu rėmu bei reguliuojamo aukščio kojomis. Stalo aukštis reguliuojamas 11 pakopų.  Prie kiekvienos stalo kojos yra papildomi sutvirtinimai, kurių pagalba stalas gali išlaikyti svorį iki 250 kg. ..
130.20 € 161.72 €
Gamintojas: Insportline
Bazalto akmenų rinkinys inSPORTline 6-8cm, 3 vnt Mažas karštų masažinių akmenų komplektas, kuriame- trys 6-8 cm dydžio akmenys, sudaryti iš vulkaninės lavos. Karštų bazalto akmenų termo terapija sujungia trijų elementų- žemės, ugnies ir vandens, ..
10.88 €
Gamintojas: Insportline
Bazalto akmenys inSPORTline – 36 vnt Karštų masažinių akmenų komplektas, kuriame- 36 įvairaus dydžio akmenys, sudaryti iš vulkaninės lavos. Karštų bazalto akmenų termo terapija sujungia trijų elementų- žemės, ugnies ir vandens, energiją ir suteik..
80.39 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas Starlet Flat - elektrinis Elektriniu būdu valdomas masažo stalas su lengvai veikiančiais pėdalais. Savybės: Keliamoji galia: 204kg Ilgis: 184cm Ilgis su Pagalvėlė: 211cm Plotis: 76cm, Svoris: 55 kg Aukštis..
995.00 € 1,370.97 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO Classic 2 Blue green - sudedamas Masažinis sudedamas stalas​ su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygom..
120.00 € 159.53 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO Classic 2 Beige - sudedamas Masažinis sudedamas stalas​ su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis. ..
131.65 € 159.53 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO Classic Oval 3 Cream - sudedamas Sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų ..
163.01 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO Classic Oval 2 Black - sudedamas Sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų ..
148.92 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO Classic Oval 3 Black - sudedamas Sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų ..
163.01 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO VIP OVAL 2 Cream - sudedamas Sudedamas masažo stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis.  Stalo kark..
189.00 € 221.85 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO VIP OVAL 3 Black - sudedamas Sudedamas masažo stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis. Stalo karka..
236.80 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO VIP OVAL 3 Cream - sudedamas Sudedamas masažo stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis. Stalo karka..
236.80 €
Sulankstomas stalas, 122x61cm Šį stalą galima lengvai transportuoti ir sulankstytas užima labai mažai vietos. Lengvai sulankstomas ir supakuojamas į lagaminą su rankena patogiam stalo pernešimui. Ant kojų yra speciali danga, kuri nebraižo grindų...
40.79 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažinis stalas RESTPRO SPA Black Profesionalus masažinis stalas RESTPRO SPA mediniu rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis.Šio masažinio stalo kojos pagamintos iš vokiškos medienos. Masažinio stalo paminkštinimas yra sudarytas iš 8 cm storio au..
346.48 €
Gamintojas: RESTPRO
Masažo stalas RESTPRO ALU 3 Black - sudedamas Masažinis sudedamas stalas​ su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks procedūras atlikinėti namų bei ofisų sąlygomis. Sta..
130.00 € 169.05 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×