Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Riedlentės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Shaun White Baja Puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Pagaminta iš klevo medžio ir klijuota 8 sluoksniais. PU 78A ratukai ir ABEC 5 guoliai užtikrina sklandų ir efektyvų važiavimą.  SAVYBĖS: Medžiaga:kle..
101.50 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Shaun White Dawn Puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Pagaminta iš klevo medžio ir klijuota 8 sluoksniais.   78A ratų kietumas ir ABEC 3 guoliai užtikrina greitesnį ir stabilesnį važiavimą. SAVYBĖS: Medž..
72.40 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER PalmBay Riedlentė WORKER PalmBay tai puikus pasirinkimas žmonėms mėgstantiems ekstremalų sportą. Riedlentė pagaminta iš kanadietiško klevo medžio.  Guminiai ratukai 70x50 mm su ABEC 5 guoliais. SAVYBĖS: Medžiaga:kanadiet..
108.70 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER SurfBay Puikus pasirinkimas žmonėms mėgstantiems ekstremalų sportą. Riedlentė pagaminta iš  klevo medžio.  Ratukai PU 80A su  ABEC 7 guoliais. SAVYBĖS:  Medžiaga: klevas Lentos storis: 11 mm Ratai- 60x45 mm, PU ..
65.10 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Shaun White VULTURE Puikus pasirinkimas riedlenčių mėgėjams, kuriems svarbiausia aukšta kokybė. Pagaminta iš kanadietiško klevo ir beržo, kuris užtikrina lankstumą ir patvarumą. Ratukai  PVC 5 mm, bei ABEC 7 guoliai užtikrina sukibim..
68.20 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Shaun White Skateboard Demon  Aukštos kokybės riedlentė, pagaminta iš Hard Roc klevo, kuri užtikrina atsparumą, lankstumą ir patvarumą. Riedlentė yra plati- tiek priekyje, tiek gale, kad būtų lengviau atlikti triukus. Lengva, kokybiš..
72.40 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER Tottemy Puikus pasirinkimas mėgstantiems ekstremalų sportą. Patvari lenta pagaminta iš klevo su ABEC 7 užtikrina puikias valdymo savybes. Ratai pagaminti iš poliuretano, turi puikų sukibimą ir stabilumą.     SAVYBĖS: P..
57.80 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER kid Atspari plokštės medžiaga ir aukštos kokybės ratukais. Riedlentė skirta tik vaikams, tai nėra skirta šuoliams ir įvairiems triukams. Nėra skirta šuoliams ir įvairiems triukams. SAVYBĖS: Medžiaga: Klevas Ratukai..
14.20 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė  WORKER Junior Puikus pasirinkimas pradedantiesiems riedlentininkams.. Patvari lenta pagaminta iš klevo. Ratai PVC 50X36 mm ir ABEC 1 guoliai užtikrina saugų ir stabilų važiavimą. SAVYBĖS: Medžiaga: 9 sluoksnių kin..
23.60 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER Freetime Vaikiška profesionali riedlentė. Rekomenduojama pradedantiems. Netinkama šuoliams ar panašiems triukams. SAVYBĖS: Medžiaga: 9 sluoksnių klevas Važiuoklė: 3 Ratai: PVC Dydis: 31 x 8 x 11 mm  Maksi..
27.20 €
Gamintojas: Spokey
Riedlentė Spokey GAMBLER Šios, prailgintos riedlentės, tampa vis populiaresnės plačiajame pasaulyje.  Klevas, naudotas gamyboje, pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.  Pagaminta pagal ,,Coldpress" technologiją, naudojant specialius klijų milte..
122.25 €
Gamintojas: Spokey
Riedlentė Spokey PIN-UP 2 Puikus pasirinkimas riedlenčių mėgėjams, kuriems svarbiausia gera kokybė. Pagaminta iš 9 sluoksnių kinų klevo, kuris užtikrina lankstumą ir patvarumą. Ratukai 70x51 mm PU 82A  ir ABEC 3 guoliai užtikrina sukibimą su d..
106.72 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Tony Hawk Wingy  Puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir labiau patyrusiems riedlentininkams.  Pagamintas iš 9-sluoksnių kinų klevo stiprios medienos.  Ratukai 60x42 mm PU, bei ABEC 7 guoliai suteikia gerą valdymą ir stabilumą net ir..
97.80 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Tony Hawk Roarry  Puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir patyrusiems riedlentininkams. Pagrindas yra pagaminta iš 8 sluoksnių kiniško stipraus ir lankstaus klevo. Stabilumas ir puiki kontrolė yra užtikrinami ABEC 7 guoliais ir PU 58..
68.70 €
Gamintojas: Shaun White
Riedlentė Tony Hawk Emperory Puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir patyrusiems riedlentininkams. Lenta yra pagaminta iš 8 sluoksnių kiniško klevo. Stabilumą ir puikią kontrolę  užtikrina  ABEC 7 guoliai ir PU 60x47 mm ratukai.   SAVYBĖS:..
65.10 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER Bambo 40 Longboard Puikiai tinka kruiziniam, kalnų ir laisvam važinėjimui. Lankstus bambukinis pagrindas. 80A kietumo 51 mm ratai su ABEC-7 guoliais leidžia važiuoti sklandžiai ir patogiai Patrauklus dizainas. Ypač tinka pradedan..
108.70 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė inSPORTline WORKER BlueBay 36 Pagaminta iš Kinijos klevo medienos, smailiauodegės anties dizaino. ABEC 7 guoliai užtikrina stabilų ir greitą važiavimą.  Poliuretano ratukai su 80A kietumo ir 60x45 mm dydžio suteikia puikų sukibimą su..
64.75 €
Gamintojas: Worker
Riedlentė WORKER Maverick 43 Longboard Puikus pasirinkimas sporto ir adrenalino mėgėjams. Patvarus 110 cm ilgio pagrindas, pagamintas iš aukštos kokybės Kinijos klevo medienos. ABEC-7  guoliai užtikrina puikias važinėjimosi savybes. 80A kietumo 7..
68.70 €
Gamintojas: Street Surfing
Riedlentė Street Surfing Fishtail - Sunset Blur 42 Longboard Idealiai tinka ilgesnėms kelionėms. Pagrindas pagamintas iš 9 sluoksnių klevo medienos, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Geras valdymas, pusiausvyra ir stabilumas. Aliumininė v..
91.60 €
Gamintojas: Street Surfing
Riedlentė Street Surfing Kicktail - Damaged Orange 36 Longboard Puikiai tinka pasivažinėjimui gatvėmis. Greita reakcija, geras manevringumas. Pagaminta iš 9 sluoksnių klevo medienos. Aliumininė važiuoklė. ABEC-7 guoliai. Tinka vaikams nuo 8 metų ..
61.10 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×