Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Stalo teniso tinkleliai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Spokey
Stalo teniso tinklelis Spokey TRAFFIC Klasikinis medvilninis stalo teniso tinklelis kartu su laikikliais. Pritaisymo sistema leidžia lengvai pasirinkti tinkelio tamprumą. Tinklelį lengva sumontuoti.  SAVYBĖS: Matmenys: 180 x 14,5 cm ..
31.05 €
Gamintojas: Insportline
Stalo teniso tinklelis inSPORTline Toflex Praktiška ir greita įtaisymo sistema, itin gera kokybė, užtikrintas ilgaamžiškumas. Tinklelis pagamintas iš sintetinės medžiagos ir plastiko, gali būti naudojamas ir lauke. SAVYBĖS: Medžiaga tinka..
21.50 €
Gamintojas: Insportline
Stalo teniso tinklelis ir laikiklis inSPORTline, mėlynas Praktiškas įtaisomas tinklas stalo teniso stalui. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kas užtikrina funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Mėlynos spalvos kraštai, o viršuje baltos spalvos g..
17.80 €
Gamintojas: Insportline
Stalo teniso tinklelis ir laikiklis inSPORTline, žalias Praktiškas įtaisomas tinklas stalo teniso stalui. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kas užtikrina funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Žalios spalvos kraštai, o viršuje baltos spalvos ger..
16.70 €
Gamintojas: Insportline
Stalo teniso tinklelis inSPORTline, medvilninis Šis tinklas yra tarp populiariųjų dėl savo savybių bei įdomaus dizaino. Ryškių spalvų, viršuje balta juosta, tad jis tampa puikiu orientyru žaidžiant. SAVYBĖS: Kokybiška medžiaga  Matme..
6.90 €
Gamintojas: Joola
Stalo teniso tinklelis Joola Easy Tvirtas, aukštos kokybės metalinis tinklelis, lengva pritvirtinti. Laikikliai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Reguliuojama įtampa. Tinka tiek laisvalaikiui, tiek varž..
14.20 € 24.59 €
Gamintojas: Joola
Stalo teniso tinklelis Joola Outdoorm Stabilus, pastikinis, atsparus bet kokioms oro sąlygoms. Paprasta pritvirtinimo sistema. Laikikliai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrina teisingą fukcionalumą ir patvarumą. Reguliuojama įtampa. T..
17.10 € 31.79 €
Gamintojas: Spokey
Stalo teniso tinklelis ROLLNET Praktiška ir greita įtaisymo sistema, itin gera kokybė, užtikrintas ilgaamžiškumas.Gali būti naudojamas ir lauke. SAVYBĖS: Medžiaga tinka naudojimui tiek lauke tiek patalpose Plastiko konstrukcija Len..
19.01 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×