Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Gyrės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 40kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas S..
177.80 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 35kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas S..
193.95 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 30kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas S..
134.20 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 10kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas Svoris 10kg Fiz..
46.90 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 12kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas Svoris 12kg Fiz..
57.80 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 14kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas Svoris 14kg Fiz..
61.50 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 16kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas Svoris 16kg Fiz..
68.70 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 18kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apač..
43.10 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 20kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apač..
47.90 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 2kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apači..
7.20 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 4kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apači..
5.95 € 10.59 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 10kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apačioje pritv..
27.20 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline VIN-BELL 12kg   Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės vinilo medžiagos su cemento užpildu. Kokybiška ir patogi rankena užtikrina didelį komfortą treniruotės metu. Apač..
36.00 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline 40kg   Tai unikalus 40 kg vienai rankai skirtas kamuolio formos svarstis su trikampio formos rankena. Jis tinka pradedantiesiems ir pažengusiems atletams ir yra sukurtas aktyvioms treniruotėms.   SAVYBĖS: Svoris: ..
156.00 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 10-35 kg, reguliuojamas Pagamintas iš aukštos kokybės plieno su specialia danga apsaugančia nuo korozijos ir dilimo. Pratimai daromi su hanteliu stiprina beveik visus kūno raumenis. SAVYBĖS: Paprastas mecha..
166.90 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 20kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas S..
86.90 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Bell-bag 2 kg Tai unikalus krepšio pavidalo su ilga rankena svarstis. Jis pagamintas iš aukštos kokybės neopreno ir užpildytas smėliu. Neoprenas malonus liesti, neslystantis ir turintis sugeriančių savybių. Tvirta, plast..
13.10 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Kettlebell 25kg   Unikalus varpo formos svarstis su chromo rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos.   SAVYBĖS: Paviršius atsparus drėgmei ir dilimui Garantuotas svorio tikslumas Svoris 25kg Fiz..
108.70 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Vin-Bell Dark 1kg Aukštos kokybės svarmuo su trikampe rankena. Aptrauktas plastiku. Svoris: 1kg...
2.48 €
Gamintojas: Insportline
Svarstis inSPORTline Vin-Bell Dark 2kg Varpo formos svarstis su trikampio formos rankena. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir cemento užpildo. Aukštos kokybės tvirta rankena užtikrina patogų ir saugų naudojimą. Tinka visoms veiklos ir amžia..
4.30 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×