Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Bėgimo takeliai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T60i  Tai kokybiškas takelis naudojimui namuose. Jame pritaikyta moderni įranga ir galingas 2.5 AG variklis. Ilgas ir platus bėgimo takelis užtikrins komfortą per treniruotes. Kompiuteris su daugybe pasirenkam..
1,254.85 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline Gilavar Kobybiškas treniruoklis skirtas namų ar klubo naudojimui. Turi galingą 3.5 AG variklį, LCD ekraną ir 99 iš anksto nustatytas programas. Kompiuteris siūlo HRC programą (pritaiko bėgimo takelio greitį atsižvelgia..
1,122.00 € 1,454.20 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T5000i Tai profesionalus bėgimo takelis skirtas komerciniam naudojimui. Jame įrengtas kompiuteris su apšviečiamu LCD ekranu, patikimas 3 AG variklis, 22 laipsnių pasvirimo reguliavimas. Prietaisas gali jungtis ..
2,450.45 €
Gamintojas: Vision Fitness
Bėgimo takelis Vision Fitness T60 T60 skirtas ne tik komercinių treniruoklių rinkai, bet taip pat tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės ir ilgalaikio komforto, tad tai gali būti ir aukštos klasės treniruoklis namų są..
3,356.10 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T6000i inSPORTline inCondi T6000i yra profesionalus bėgimo takelis, kuris tinka komerciniam naudojimui. Bėgimo takelis turi daugybę funkcijų. pavyzdžiui modernų valdymo skydelį su LCD ekranu, patikimą AC variklį..
2,295.95 € 3,068.89 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T50i Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T50i yra aukštos kokybės treniruoklis skirtas naudojimui namuose. Bėgimo takelis turi daugybę funkcijų ir saugumo užtikrinimo priemonių. SAVYBĖS: Elektroninis pusia..
1,233.15 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline Neblin Bėgimo takelis inSPORTline Neblin yra skirtas naudoti namuose, ypatingai vaikščiojimui ir reabilitacijai. Šoninės rankenos pagamintos iš minkštos medžiagos tarnauja kaip parama vaikštant, todėl vartotojas jausis ..
496.00 €
Gamintojas: Insportline
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T70i inSPORTline inCondi T70i yra modernus namų naudojimo bėgimo takelis, turintis puikių savybių. Galingas HP variklis gali išvystyti 20 km/val greitį. SAVYBĖS: Variklio galia: 3 HP Ratukai lengvesni..
1,389.20 €
Gamintojas: Magnum Fitness
Bėgimo takelis Magnum Fitness MF100 SAVYBĖS: 4 treniruočių programos; 6 sunkumo lygiai; LED ekranas; transportavimo ratukai. ..
585.87 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×