Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Elipsiniai treniruokliai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline inCondi ET60i Elipsinis treniruoklis yra valdomas elektroniniu būdu, turi 16 lygių apkrovą, 12 programų, kurios tiks pagal poreikius kiekvienam vartotojui. BeltDrive sistema užtikrina tylų ir  stabilų veikimą, ..
725.10 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline inCondi ET600i   Šis treniruoklis valdomas elektroniniu būdu ir turintis 16 pasipriešinimo lygių.  Treniruoklis yra pagamintas iš aukštos kokybės tvirtos konstrukcijos. Treniruoklyje įmontuota BeltDrive sist..
981.50 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline MISOURI    Treniruoklis valdomas rankiniu būdu, turi 8  treniravimosi lygius, magnetinę stabdžių sistemą. Integruotas ekranas rodo laiką, greitį, nueitą atstumą, kalorijas ir kitas fukcijas. Elipsinis trenir..
239.60 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline CONDI ET500i  Treniruoklis yra valdomas elektroniniu būdu, turi 12 treniravimosi programų ( pradedantiesiems, pažengusiems ir sportininkams), taip pat turi 16 pasipriešinimo lygių. Integruotas aukštos kokybės k..
941.50 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis SARASOTA dark Treniruoklis valdomas rankiniu būdu  su 8 apkrovos funkcijų reguliavimu. Integruotas kompiuterinis ekranas rodo: laiką, greitį, įveiktą atstumą, pulsą, sudegintas kalorijas.   BeltDrive sistema užtikrina tyl..
286.90 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis AIr   Treniruoklis turi visas pagrindines funkcijas, reikalingas intensyvioms treniruotėms namuose. Natūralus ir sklandus judėjimas elipsininiu treniruokliu AIR yra labai veiksmingas treniruoti visoms raumenų grupėms, ta..
145.10 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline inCondi ET520i Šis treniruoklis valdomas elektroniniu būdu su 32 lygių apkrova ir 12 treniravimosi programų. Sistema užtikrina aukštą stabilumą, taip pat leidžia reguliuoti  žingsnių dydį nuo 6.5 cm iki 48 cm. ..
1,017.80 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline Atlanta   Šis treniruoklis kokybiško ir modernaus dizaino su 16 apkrovimo lygių ir 12 iš anksto integruotų treniravimosi programų. Treniruoklyje įrengtas jutiklinis kompiuterio ekranas.  Ekranas treniruotės ..
726.90 €
Gamintojas: Halley Fitness
Elipsinis treniruoklis Halley Fitness Elliptical NEXUS SAVYBĖS: magnetinė stabdymo sistema; smagračio svoris: 8 kg; 16 sunkumo lygių; transportavimo ratukai; maksimalus naudotojo svoris: 135 kg; matmenys: 171x72x160 cm; ..
588.89 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis Treniruoklis Insportline GEMINI E200   Šis elipsinis treniruoklis yra elegantiškas elipsinis treniruoklis, tinkamas komerciniam naudojimui. Pilnai operuojanti elektrinė sistema ir svirta struktūra ne tik saugo energiją, bet ir eliminu..
2,099.60 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline Combre   Elipsinis treniruoklis inSPORTline Combre yra tvirtas elipsinis treniruoklis su priekyje esančiu smagračiu. Dėka to, tarpai tarp pedalų yra mažesni nei treniruokliuose su gale esančiu smagračiu. 56kg ..
587.60 €
Gamintojas: Insportline
Elipsinis treniruoklis inSPORTline Kalida Veiksmingas ir efektyvus treniruoklis,valdomas elektroniniu būdu.Lengvai transportuojamas. Savybės: Aukšta kokybė Rami veikla Skaidrus,apšviestas ekranas Modernus,elegantiškas dizainas ..
419.60 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×