Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Bėgimo takelis ALHENA II

Gamintojas: Spokey
Prekės kodas: QM1601501871
Pristatymas: 1-15d.d.
Akcija Bėgimo takelis ALHENA II
1,100.00 € 1,383.27 €
Pigiau: 20%
Kaina be PVM: 1,100.00 €
+ Atsiimkite siuntą taške Dpd PickUp siuntų taškai
+ Atsiimkite siuntą paštomate LP Express paštomatai

Bėgimo takelis ALHENA II

Sukurkite savo trniruočių namus su mumis. Spokey įranga padės jums rūpintis savo figūra, suformuluoti figūrą ir išvystyti sveikus įpročius.

Buitiniai bėgimo takeliai puikiai tinka tiems, kurie nori pagerinti savo būklę ir sustiprinti visą savo kūną, ypač apatinę jo dalį. Treniruočių metu dirba blauzdos raumenys, šlaunys ir sėdmenys, veikia krūtinės juostą, o nugaros raumenys padeda išlaikyti tinkamą laikyseną. Bėgimo takelis rekomenduojamas tiems, kurie nori išlaikyti formą ištisus metus. Tinkamos treniruotės ne tik stiprina jūsų raumenis ir formuoja jūsų figūrą, bet ir padeda išlaikyti sveikatą ir gerovę. Galite nustatyti parametrus pagal savo sugebėjimus, nustatydami bėgimo greitį ir nuolydžio kampą.

Bėgimo takelis Alhena II skirtas vartotojams, ieškantiems įrangos atitinkančios aukščiausius techninius reikalavimus, derinant klasikinę eleganciją su naujausiomis technologijomis. 

KOKYBĖ:

Mes keliame aukštus reikalavimus mūsų įrangai, todėl stengiamės naudoti aukščiausios kokybės medžiagas. Spokey fitneso įrangai taikoma konstrukcinė ir mechaninė garantija, išskyrus įprastą komponentų nusidėvėjimą.

SAVYBĖS:

Integruoti transportavimo ratukai leidžia lengvai perkelti bėgimo takelį į norimą vietą. Kai nenaudojate, bėgimo takelį galima lengvai sulankstyti taip, kad užimtų daug mažiau vietos. Lengva atsukti bėgimo takelį paprasčiausiai nuspaudžiant hidraulinio cilindro elemento koją ir švelniai traukdami diržą žemyn - bėgimo takelis atsiskleidžia pats.

TECHNOLOGIJOS:

Kompiuteris - Naujoviškas sprendimas naudojamas "Arena" b4gimo takelyje - 10,1" spalvota multimedijos planštė su" Android "funkcija. Tai leidžia jums tobulinti savo treniruotes, pavyzdžiui, stebėdami realius kraštovaizdžius, klausydamiesi muzikos, žiūrėdami filmus ar naršydami internetą. Pratimų duomenys pateikiami aiškiu ir įskaitomu būdu, pateikiant trumpą santrauką po treniruotės. Bėgimo takeliai gali turėti kelis vartotojus, o kiekvieno asmens rezultatai yra vertinami individualiai, sukuriant asmeninę paskyrą. Tai leidžia palyginti rezultatus ir išspręsti jūsų vidinę konkurenciją.

USB prievadas leidžia žiūrėti mėgstamus filmus ir vaizdo įrašus.
Širdies ritmo jutiklis, įmontuotas į rankeną, leidžia stebėti savo pulsą visą treniruotę.
Kintamo diržo greitis ir kampas Siekiant optimalaus mokymo rezultatų, reikia pakoreguoti diržo kampą ir greitį. "Alhena" modelį galima sureguliuoti įvairiomis intuityviais būdais: naudojant mygtukus, esančius ant rankenų, per konsolę (palaipsniui keičiant vertę arba pasirinkus iš anksto nustatytas reikšmes) arba liesdami ekraną. Greitis reguliuojamas nuo 1 iki 22 km/h, o diržo nuolydžio kampas gali būti reguliuojamas nuo 0 iki 20%.

TIKSLAS

Bėgimo takelis - skirtas treniruotis namuose. Bėgimas ant treniruoklio siūlo daugybę privalumų: pageriną kvėpavimo funkciją, padidėjo ištvermė ir patrauklumas, sustiprintas kūnas.

TRENIRUOJAMI RAUMENYS

 Bicepsai ir keturkampiai - blauzdos raumenys - sėdmenys

GARANTIJA

5 metai rėmui ir 2 metai mechaninėms dalims, išskyrus komponentus, kuriems būdingas įprastas susidėvėjimas

SERTIFIKATAI

PN-EN 957-1 PN-EN 957-1 CE , RoHS 

PARAMETRAI:

 • variklis: 3,0 HP, maksimalus 4,5 AG,
 • greitis: 1 - 22 km / h,
 • nuolydis: 0-20% (reguliavimas 1%),
 • maksimalus naudotojo svoris: 130 kg,
 • ekranas: 10,1 " spalvotas jutiklinis ekranas;
 • sistema: "Android",
 • atmintis: 8 GB, RAM: 1 GB,
 • "WiFi", "USB",
 • bėgimo juostos sugeriančios vibraciją sistema;
 • programos: 19;
 • kompiuterio funkcijos: laikas, atstumas, greitis, kalorijos, pulsas,
 • dirbantis diržas;
 • saugos raktas;
 • važiavimo paviršiaus matmenys: 50 x 142 cm;
 • matmenys: 195 x 86 x 130 cm;
 • neto svoris: 91 kg;
 • bendras svoris: 100 kg;
 • sulankstomas;
 • hidraulinis cilindras;
 • įmontuoti transportavimo ratai;
 • įėjimas į mp3 grotuvą, atitinka normas: PN-EN 957-1 / 6;
 • sertifikatai: CE, RoHS; klasė: HC;
 • garantija: 5 metai ant rėmo, 2 metai elementų naudojimui;

Prieš pradedant treniruotę, turėtumėte nustatyti tikslą, kuris yra realus jūsų dabartinei fizinei formai, amžiui ir sveikatai.

Prisiminkit! Norint pasiekti geriausius rezultatus reikia reguliariai sportuoti ir valgyti sveiką mitybą. Jei treniruotės metu jaučiate blogai bet kuriuo metu, sustokite. 

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×