Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Bazalto akmenų rinkinys inSPORTline 6-8cm, 3 vnt

Gamintojas: Insportline
Prekės kodas: QM1601447357
Pristatymas: 1-15d.d.

Bazalto akmenų rinkinys inSPORTline 6-8cm, 3 vnt

Mažas karštų masažinių akmenų komplektas, kuriame- trys 6-8 cm dydžio akmenys, sudaryti iš vulkaninės lavos. Karštų bazalto akmenų termo terapija sujungia trijų elementų- žemės, ugnies ir vandens, energiją ir suteikia maksimalų atsipalaidavimą. Karštų akmenų spaudimas giliai įsiskverbia į raumenis ir lėtai mažina sustingimą ir įtampą. Ši terapija taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, skleidžia teigiamą energiją, padeda kovoti su nemiga ir teigiamai įtakoja kūną. Šie vulkanininės kilmės akmenys yra trapūs, pasižymi vidutine šilumos kaupimo savybe. Be to, šie akmenys padeda atpalaiduoti susitingusius, įsitempusius raumenis, spazmus, mažina sąnarių skausmą, reguliuoja virškinimą ir sukelia meditacinę būseną. Šie akmenys įšildomi vandens vonelėje iki 40-55° ir dedami ant kūno. Akmenys nėra itin karšti ir suteikia ramybę bei atsipalaidavimą. Akmenų skelidžiama šiluma ir jų energinė vibracija įtakoja meridianus, kurie driekiasi nuo kojų ir rankų pirštu galiukų iki vidaus organų. Turint sveikatos problemų, jaučiant nuovargį ir sunkiai susikaupiant, energijos keliai yra blokuojami, todėl energijai neįmanoma keliauti kūnu. Šildanti bazalto akmenų energija pažadina energiją ir leidža jai laisvai tekėti. Galiausiai, šie akmenys stimuliuoja vidinius raumenis.

SAVYBĖS:

 • 3 akmenys
 • naturalūs
 • rankų darbo
 • vidutinio dydžio
 • plokščias ir lygus paviršius
 • neįprastinė forma
 • vidutinis šilumos kaupimass
 • dydis- 6 - 8cm
 • svoris- 512g
 • naudojimui tiek namuose, tiek profesionaliam masažui

REZULTATAI:

 • pagerina kraujo cirkuliaciją
 • pagreitina regeneraciją
 • atpalaiduoja įsitempusius raumenis, spazmus
 • malšina sąnarių skausmą
 • harmonizuoja energiją
 • detoksikuoja organizmą
 • reguliuoja virškinimą
 • išskiria teigiamą energiją
 • suteikia meditacinę būseną

 

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×