Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

AAKG (Argininas)

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Peak
Peak Arginine Maisto papildas Argininas - padidiną jėgą, ištvermę ir raumenų augimą. Vartojant Argininą kraujagyslės plečiasi ir dėl pagerėjusios kraujotakos raumenys yra geriau aprūpinami deguonies ir kitų maistinių medžiagų kiekiu, todėl padid..
20.27 €
Gamintojas: Peak
Peak Agmatin Sulfate Maisto papildas Agmatin Sulfate - ką tik neseniai buvo atrastas sporto mityboje. Decarboxylation produktas arginino, agmatine (sulfatas) jis laikomas pranašesnis už azoto oksido pirmtaką. Agmatine sulfatas yra praturtintas v..
31.86 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech L-Arginine Maisto papildas, kapsulės   L-argininas, natūrali aminorūgštis, įeina į baltymų sudėtį, o jie – statybinė visų žmogaus organizme esančių hormonų statybinė medžiaga. L-Argininoa mokslininkai vadina „stebuklingąja molek..
11.00 €
Gamintojas: Olimp
AAKG 1250 Extreme Mega Caps sudėtyje yra aukščiausios kokybės arginino alfa-ketoglutaratas (net 1250 mg vienoje kapsulėje) – idealus papaildas koncentracijos stimuliacijai, masės auginimui ir raumenų tvirtumui. Argininas yra mitybos elementas..
18.00 €
Gamintojas: Haya Labs
Haya Labs Arginine AKG - sudėtyje yra aukščiausios kokybės arginino alfa-ketoglutaratas (net 3000 mg vienoje porcijoje) – idealus papaildas koncentracijos stimuliacijai, masės auginimui ir raumenų tvirtumui. Argininas yra mitybos elementas, i..
16.00 €
Gamintojas: Haya Labs
Sports AAKG - tai 100%  absoliučiai grynas ir vienas iš svarbiausių papildų sportuojantiems šiandieną!  Argininas padidiną jėgą, ištvermę ir raumenų augimą. Vartojant Argininą kraujagyslės plečiasi ir..
19.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech AAKG Shock Extreme Maisto produktas su saldikliais   AAKG Shock Extreme – tai maisto papildas, kurio sudėtyje yra didelė, niekur daugiau kituose papilduose nesutinkama, dozė lengvai įsisavinamo arginino alfa-ketoglutarat..
19.00 €
Gamintojas: BioTech USA
L-argininas, natūrali aminorūgštis, įeina į baltymų sudėtį, o jie – statybinė visų žmogaus organizme esančių hormonų statybinė medžiaga. L-Argininoa mokslininkai vadina „stebuklingąja molekule“. Organizme L-Argininas paverčiamas azoto oksidu. Ši mole..
22.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech AAKG 1000 Maisto papildas   Biotech AAKG 1000 amino rūgšties argininas organizme vaidina keletą svarbių vaidmenų: jis šalina šalutinį produktą amoniaką, susidariusį dėl baltymų metabolizmo ir išnešioja azoto oksidą. ..
12.60 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Mens ArginMax Maisto papildas Biotech Mens ArginMax - sukurtas lytinei sveikatai palaikyti. Stimuliuojantis preparatas moksliškai sukurtas vyriškam pasitenkinimui palaikyti. Jame yra 3 gramai aminorūgšties L-arginino, viena iš pagrindinių..
12.00 €
Gamintojas: ActivLab
ActivLab Arginine 3 Maisto papildas, kapsulės ARGININE 3 - maisto papildas Grynasis kiekis: 142,08g. - 128 kapsulės (64 porcijos).   Maistinė vertė 1 porc..
16.22 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×