Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Kreatinas

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Creatine PH-X Maisto papildas   BioTech USA Creatine pHX yra idealus produktas visiems sportininkams. Kreatinas suteikia daug jėgos ir padidina galią. Sumaišius paprastą kreatiną su vandeniu arba kitu skysčiu jis grei..
8.40 €
Gamintojas: Peak
Peak Creatine Monohydrate Powder Maisto papildas   Creatine Monohydrate Powder - yra 100% gryno kreatino monohidrato forma, miltelių ir mikroskopinių miltelių, bei ULTRACLEAN dėl didesni..
16.00 €
Gamintojas: Peak
Creatine Alkalyne tai geriau nei tradicinis kreatino monohidratas, todėl yra efektyvesnis. Su Creatine Alkalyne jūs galite per 4 - 8 treniruočiu savaites gauti šiek tiek daugiau nei 3 k..
13.00 €
Gamintojas: Peak
Creatine AKG yra laikoma efektyviausia kreatino forma, kuri leidžia optimaliai įsisavinti. Visiems sportininkams, kurie turi problemų arba nepatenkinti rezultatais su kreatino mono..
33.31 €
Gamintojas: Ronnie Coleman
Ronnie Coleman Creatine-XS Maisto papildas   Kreatino monohidratas išsikovojo vietą geriausių sportinių maisto papildų viršūnėje. Creatine-XS™ yra be priedų, skonių, ar dažiklių, o kadangi jis mikronizuotas kreatinas puikiai išsimaišys su Jūsų mė..
12.00 €
Gamintojas: FA Nutrition
Puiki naujiena iš FA - creatinas su vaistine ožrage ir karnozinu.*Maksimalus produkto efektyvumas ir optimali sudedamoji formulė, kas leis jums pasisavinti geriausią kreatino formą.* Pažangios formos kreatinas su CarnoSyn ®(karnozinu) ir vaistinės ož..
26.07 €
Gamintojas: Muscletech
MuscleTech Platinum Creatine Maisto papildas   Platinum 100% Creatine suteikia aukščiausią kokybę ir labiausiai kliniškai ištirtą mikronizuotą kreatino formą, siekiant padėti padidinti&nb..
16.00 €
Gamintojas: Optimum Nutritions
Optimum Nutrition Creatine Powder - aukščiausios kokybės, itin smulkus ir grynas (Creapure bei micronized technologijos) kreatino monohidratas, kuris tiks daugumai sporto šakų atstovų sportuojančių profesionaliai, tiek savo malonu..
10.00 €
Gamintojas: Scitec Nutrition
Scitec King Creatine Maisto papildas   King Creatine bioenergetinė Kreatino komplekso formulė. 3 komponentu, multi-kreatino matrica 4000 miligramų geriausiai ištirtaKreatino form..
21.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Creatine Effervescent Maisto papildas   Biotech Efferescent Creatine yra greitos absorbcijos formulė. Ši putojanti kreatino formulė turi 0 g angliavandenių ir 0 g riebalų. Kiekvienas putojančio kreatino gramas yra lygu..
4.00 €
Gamintojas: Scitec Nutrition
Scitec Mega Kre-Alkalyn Maisto papildas Scitec Mega Kre-Alkalyn yra patentuota farmacinė kreatino monohidrato formulė. Vartojant Kre-Alkalyn nėra skysčio kaupimosi efekto. Šios technologijos dėka yra pasiekiama maksimali absorbacija ir veikimas ..
26.00 €
Gamintojas: Olimp
Olimp TCM Mega Caps Maisto papildas Tri-kreatino malatas -  sudėtingesnė ir lengviau pasisavinama, bei veiksmingesnė kreatino forma. Tri-kreatino malatas yra kurkas geriau ir greičiau pasisavinama nei įprastas kreatino monohidratas. Tri-kreatino..
12.00 €
Gamintojas: Muscletech
MuscleTech Creactor Maisto papildas   Kliniškai įrodyta, Maximum stiprumas Laisva-rūgštis kreatino formulė Creactor ™ yra moksliškai pažangi kreatino formulė, kuri suteikia galingą, mikro-dozės kreatino. Kiekvienoje porcijoje p..
29.90 €
Gamintojas: Musclepharm
Creatine Black - perkels į naują lygį, kad padidintu jūsų raumenis ir jėgą. Šios unikalios formulės dėka produktas veikia kur kas geriau nei įprastas kreatino monohidratas, ar kiti, jums žinomi tokio pobūdžio produktai. Pagal atliktus tyrimus pripaži..
23.00 €
Gamintojas: Scitec Nutrition
Scitec Creatine tai vienas populiariausių ir plačiausiai vartojamų maisto papildų visame pasaulyje. Kreatinas dalyvauja reakcijoje su kitu organiniu ląstelių junginiu – fosfatu ir susidaro galingas energetinis fosfatinis junginys ATF (adenozitri..
22.40 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Tri Creatine Malate Maisto papildas   Tri Creatine Malate - moderni ir žymiai efektyvesnė kreatino forma, nei paprastas kreatino monohidratas, tai kreatino ir malato rūgšties junginys. Savo chemine sudėtimi TRI KREATINO ..
15.00 €
Gamintojas: Muscletech
Muscletech CreaCore Creatine Maisto papildas milteliai   CreaCore Creatine - kelių šaltinių kreatino technologiją pristato aukščiausią dozę su du itin gryno kreatino šaltinių. CreaCore pristato dvigubai daugiau kreatin..
35.00 €
Gamintojas: Haya Labs
Creatine Monohydrate - daugelis tyrimų įrodė, kad kreatinas padidina raumenų jėgą ir masę. Nuo tada kreatino monohidratas yra pats populiariausias ir efektyviausias papildas jėgos siekiantiems atletams pasaulyje. Kreatino monohidratas yra naudoj..
14.00 €
Gamintojas: Optimum Nutritions
Optimum Nutrition Creatine 2500 Maisto papildas   ON Creatine 2500 - gali padėti padidinti raumenų sukimo momentą (jėga), pagerinti ištvermės gebėjimus. Kreatino monohidratas pagerina raumenų veiklą per intensyvias tre..
24.00 €
Gamintojas: Peak
Peak Creatin Creapure Maisto produktas milteliais   Peak Creatin Creapure - yra tik kreatino monohidratas pasaulyje nuosekliai išbandytas, be priemaišų ir šalutinių produktų. Jis gaminamas AlzChem Vokietijoje ir yra ži..
21.00 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×