Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Masės didinimui (Gainer)

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Peak
Peak Supreme Mass Maisto papildas   Supreme Mass yra aukštos kokybės angliavandenių ir baltymų gaineris. Veiksmingas produktas raumenims, o ypač tiems, kuriems yra sunku sukurti&nbs..
47.00 €
Gamintojas: Olimp
Olimp Carbo Nox  - kruopščiai atrinktų angliavandenių šaltinis! Olimp Carbo Nox moksliškai pagrėstas produktas, įvertinant angliavandenių savybes, virškinimo trukmę ir monosacharido išleidimo į kraujotaką normą. Sudėtis praturtinta L-a..
28.00 €
Gamintojas: Xcore
Bear Mass Prey - jautienos gaineris, su aukšta biologine verte. Šiame produkte didelis kiekis kreatino, aukščiausios rūšies baltymo, Insuline rush technologija ir virškinimo enzimai. -60 gramų MHPB ™ baltymų vienoje porcij..
35.00 €
Gamintojas: FA Nutrition
Xtreme Beef Mass - jautienos baltymų izoliato gaineris, kuris prisideda prie augimo ir raumenų masės priežiūros. Aukščiausia kokybė suteikia ne tik pilną spektrą amino rūgščių (be nereikalingų angliavandenių ir riebalų), bet taip pat garantuoja puikų..
43.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Hyper Mass 5000 Maisto papildas   Labai svarbu suteikti tinkamą energijos ir baltymų kiekį mūsų raumenims treniruotės pradžioje. Biotech Hyper Mass 5000 yra efektyvus 25% baltymų koncentratas, kuriame yra pieno ir išrūgų baltym..
14.00 €
Gamintojas: MHP
MHP Up Your Mass Maisto papildas su saldikliais   Up Your Mass sudėtyje, naudojant patobulintą Macrobolic technologiją, yra tiksliai nustatytas 45:35:20 (angliavandenių, baltymų, riebalų) makro maistingųjų medžiagų santykis - ši..
37.00 €
Gamintojas: Peak
Peak Glucofast Maisto papildas   Glucofast - yra modernus angliavandenių hidrolizatas sukurtas iš maltodekstrino. Glucofast gerina aprūpinimą raumenis reikalingų maistinių medžiagų. Insulinas pagerina transportą statyb..
23.00 €
Gamintojas: Scitec Nutrition
Scitec 100% Beef Muscle Maisto papildas Scitec Beef Muscle - tai puiki alternatyva pieno baltymų turintiems mišiniams, ypač rekomenduojama žmonėms, netoleruojantiems laktozės ar patiriantiems alergines reakcijas nuo pieno ir dėl to negalintiems..
49.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Muscle Mass Maisto papildas su saldikliais Muscle Mass - mega matrica, kurių sudėtyje yra 11 skirtingų baltymų, yra labai turtingas baltymų šaltinis. 17% baltymų kiekis - padeda išlaikyti ir padidinti raumenų masę. PentaCarb yra angliavandeni..
35.00 €
Gamintojas: Optimum Nutritions
Optimum Nutrition Serious Mass - tai pažangiausias raumenų  masės auginimo produktas su specialiai sumažintu kiekiu cukraus. Vartodami Serious Mass gausite būtiną raumenų augimu reikalingų baltymų, angliavandenių, mikroelementų ir kalorijų ..
45.00 €
Gamintojas: Optimum Nutritions
Optimum Nutrition Serious Mass - tai pažangiausias raumenų  masės auginimo produktas su specialiai sumažintu kiekiu cukraus. Vartodami Serious Mass gausite būtiną raumenų augimu reikalingų baltymų, angliavandenių, mikroelementų ir kalorijų ..
33.00 €
Gamintojas: Superior 14
Superior 14 Platinum Mass - profesionalus gaineris padeda papildyti padidėjusius mitybos poreikius kultūristams, profesionaliems sportininkams, galiūnams ir net ne profesionaliems sportininkams. Tai galinga masės priauginimo paramos formulė. ..
15.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Muscle Mass Maisto papildas su saldikliais   Muscle Mass - mega matrica, kurių sudėtyje yra 11 skirtingų baltymų, yra labai turtingas baltymų šaltinis. 17% baltymų kiekis - padeda išlaikyti ir padidinti raumenų masę..
13.00 €
Gamintojas: ActivLab
ActivLab Muscle UP Protein Maisto produktas su saldikliais, milteliai   Activlab Muscle Up maisto papildas. Grynasis kiekis: 700 g. (14 porcijų).   ..
10.00 €
Gamintojas: Musclepharm
Musclepharm Combat Gainer XL Maisto produktas milteliai su saldikliais   MusclePharm® Combat XL™ yra revoliucinė raumenų masės didinimo, sudėtingai ir skrupulingai atrinkta kaloringa formuluotė, savo sudėtyje apjungusi aukščiaus..
59.00 €
Gamintojas: Ronnie Coleman
Ronnie Coleman King Mass XL Maisto produktas milteliai su saldikliais   Ronnie Coleman - 8 kartus tapęs Mr. Olimpija, pristato naują aukščiausios kokybės masės didinimo produktą - KING MASS XL.  Šis masės didinimo pro..
46.00 €
Universal Gain Fast 3100 Maisto papildas   Universal Gain Fast 3100 produkte yra esminiai elementai: amino rūgštys, baltymai, angliavandeniai ir riebalai bei išbandytos ir veiksmingos anabolizmą didinančios medžiagos: dibenkozid..
32.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Muscle Mass Maisto papildas su saldikliais   Muscle Mass - mega matrica, kurių sudėtyje yra 11 skirtingų baltymų, yra labai turtingas baltymų šaltinis. 17% baltymų kiekis - padeda išlaikyti ir padidinti raumenų masę..
39.00 €
Gamintojas: Mutant
Mutant Mass Maisto produktas milteliais   Mutant Mass - naujoji patobulinta formulė turi aukščiausią angliavandenių ir baltymų kokybę, kad būtų sukurta grynoji raumenų masė.Apdovanojimas už geriausią skonį, todėl tai..
53.00 €
Gamintojas: IronMaxx
IronMaxx Maltodextrin Maisto papildas milteliais   IronMaxx Maltodextrin - didelė sudėtingų angliavandenių dalis (96%) suteikiantis kalorijų greitam svorio ir raumenų masės padidėjimui. Grynasis kiekis: 2000 g. (33 porci..
15.00 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×