Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Prieštreniruotiniai produktai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Peak International
PEAK International Plutonium Maisto papildas su kofeinu   PEAK Plutonium prieštreniruotinis detonatorius dabar dar stipresnės ir veiksmingesnės sudėties! Sukurtas profesionalams!  Vartodami  Plutonium patirsite raumen..
59.00 €
Gamintojas: All Stars
ALL Stars PUMP BOOSTER Maisto produktas su saldikliais, milteliai. Sudėtyje yra kofeino (300 mg/22 g. porcijoje)  netinka nėščioms moterims ir vaikams.   PUMP BOOSTER - treniruotės stimuliatorius + azoto oksido kompleksas. AOP..
35.00 €
Gamintojas: USP Labs
Jack3d Advanced sugrįžimas prie originalaus Jack3d! Bodybuilding.com įvertinimas net 9.3!! Jack3d Advanced maisto papildai tai grįžimas prie originaliaus Jack3d, kuris buvo vienas geriausių ir populiariausių visų laikų pre-workout maisto papildų. ..
30.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Power Force Maisto papildas   Natūraliai atgaivina protą, kūną ir sielą. Taurinas yra sumaišytas su kofeinu. Šis maisto papildas pagerina riebalų metabolizmą, todėl atgaivina protą ir kūną. Antioksidantinis efektas sustiprina koncentracij..
5.70 €
Gamintojas: BSN
BSN NO-Xplode 3.0 Maisto papildas NO-Xplode 3.0 - dabar dar labiau koncentruota formulė ir pažangiausių ingredientų technologija. BSN paruošė naują formulę, skirtą padėti pristatyti sprogstamają energiją, padidinti ištvermę ir maksimalų efektyvu..
35.40 €
Gamintojas: BSN
BSN NO-Xplode 3.0 Maisto papildas NO-Xplode 3.0 - dabar dar labiau koncentruota formulė ir pažangiausių ingredientų technologija. BSN paruošė naują formulę, skirtą padėti pristatyti sprogstamają energiją, padidinti ištvermę ir maksimalų efektyvum..
25.00 €
Gamintojas: BSN
BSN NO-Xplode 3.0 Maisto papildas   NO-Xplode 3.0 - dabar dar labiau koncentruota formulė ir pažangiausių ingredientų technologija. BSN paruošė naują formulę, skirtą padėti ..
14.50 €
Gamintojas: Warrior
Warrior Rage yra vienas iš galingiausių, efektyviausių ir daugiausia rezultatų duodantis prieš treniruotinis produktas rinkoje! Jei esate rimtas sportininkas, su rimtais ketinimais..
14.99 €
Gamintojas: FA Nutrition
FA Xtreme Napalm Pre-Contest - galingas priestreniruotinis produktas. Napalm - suteiks energijos, jėgų, bei dar daugiau noro treniruotis, nei bet kada ankščiau. Grynasis kiekis: 500 g. (88 porcijos). Maistinė ver..
25.00 €
Gamintojas: Dymatize
Dymatize MPACT Energy Ignitor Maisto papildas Dymatize MPACT - skirtas stiprinti ištvermę, energiją ir ištvermę, kad aktyvuoti našumą, įveikti proto-kūno ryšį ir pristatyti fokusavimą ir energijos sprogimą. Dymatize MPACT padės jums pristatyti i..
36.00 €
Gamintojas: ActivLab
ActivLab Pump It Maisto papildas Pump It tai sporto preparatas, kuris sukelia raumenų pumpavimo poveikį. Grynasis kiekis: 200 g. 20x10g. (20 porcijų). Maistinė vertė 1 pakelis 10 g: Beta-alaninas 2 g Kreatino monohidratas 2 g Agmatine sulfatas 1 g Ci..
12.50 €
Gamintojas: Musclepharm
MusclePharm Assault Maisto papildas MusclePharm Assault  - galingos sudėties ir tikrai veksmingas prieštreniruotinis NO azoto skatintojas. Šis produktas buvo pripažintu geriausia 2011 metų naujiena JAV, tad produktas tikrai sulaukė pripažin..
27.51 €
Gamintojas: Optimum Nutritions
Optimum Nutrition Gold Standard Pre Workout Maisto produktas su saldikliais ir kofeinu Draudžiama vartoti nėščioms moterims ir vaikams (viso kofeino 175 mg/porcijoje)  ON Gold Standard Pre Workout - sustiprina energiją, dėmesį ir ištvermę, kur..
25.00 €
Gamintojas: MHP
Biocheminė natrio oksido trajektorijai įtaką gali daryti įvairūs ko-faktoriai: homocisteinas, ADMA (asimetriškas dimetilargininas), SOA (superoksidoanijonas), SOD (azoto oksidodimutazė), ir, tikriausiai pats svarbiausias iš visų – NOS (azoto oksidosi..
44.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech Caffeine + Taurine Maisto papildas   Natūraliai atgaivina protą, kūną ir sielą. Taurinas yra sumaišytas su kofeinu. Šis maisto papildas pagerina riebalų metabolizmą, todėl atgaivina protą ir kūną. Antioksidan..
7.80 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech NitroX Therapy Maisto papildas su kofeinu   NitroX Therapy – tai prieštreniruotinis maisto papildas iš Biotech USA laboratorijų. Nitrox Therapy, kaip ir visi Biotech USA produktai, sudarytas iš saugių ir kruopščiai parin..
17.50 €
Gamintojas: Muscletech
MuscleTech Anarchy Maisto papildas su kofeinu Stipriausias Prieš treniruotinis koncentratas koki tik esate bandeStipresnė dozė pagrindinių sudedamųjų dalių nei konkurentų, plius unikalių junginių. Anarchy™ pristato itin padidintą energiją, intensyvum..
31.00 €
Gamintojas: Xcore
AMPSORB tai nauja formulė, kuri skatina kitų ingredientų efektyvumą ir padidina azoto oksido gamybą. Šis priedas pakeis visą sportininko veiklos skirtumą.  Daugiau jėgos, daugiau ištvermės ir geresnis atsistatymas! AMPSORB y..
15.00 €
Gamintojas: BioTech USA
Biotech SuperNova Maisto papildas su kofeinu SuperNova - pagerinta deguonies ir maistingųjų medžiagų pristatymo į raumenis formulė. Padidina ištvermę ir priverčia dirbti rezultatui. Tai produktas, kuris paprasčiausiai nutraukia raumenų skausmus..
28.00 €
Gamintojas: Xcore
Xcore N.O. MaxShot Maisto papildas su kofeinu   XCORE Nutrition N.O. MAX Shot - galingas prieš treniruotinis papildas, kurių sudėtyje viename buteliuke yra visko ko reikia ilgesnioms ir intensyvesnioms treniruotėms, turintis spr..
15.00 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700



 

×