Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Plaukimas ir nardymas

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: INTEX
Nardymo vamzdelis INTEX 55921 Jums patinka tyrinėti, kas slypi po vandens paviršiumi ir nuolat atsiranda nuovargis dėl kvėpavimo? Tada jums puikiai tiks šis vamzdelis, kuris turi labai patogų vidutinio dydžio kandiklį. Produktas yra pagamintas..
1.27 € 1.59 €
Gamintojas: Spokey
Nardymo kaukė Spokey MIRROR Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų - grūdinto stiklo ir silikono. Plati kaukė užtikrina labai gerą matomumą. Dėl formos ir dirželio, su kuriuo galite reguliuoti dydį, galite būti tikri, kad ji puikiai prisitaikys pr..
29.55 €
Gamintojas: Spokey
Nardymo rinkinys: kaukė ir vamzdelis Spokey CORAL JUNIOR Skirtas jaunesniems nardytojams. Kaukės forma užtikrina tobulą tikimą ir gerą matomumą. Reguliuojami silikoniniai dirželiai. Uždaras vožtuvas įleidžia orą ir neleidžia vandeniui patekti ..
14.75 €
Gamintojas: Spokey
Nardymo rinkinys: kaukė ir vamzdelis Spokey CEFEUSZ Kaukės forma užtikrina tobulą tikimą ir gerą matomumą. Reguliuojami silikoniniai dirželiai. Uždaras vožtuvas įleidžia orą ir neleidžia vandeniui patekti į vidų. Patogus kandiklis.   SA..
24.01 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Matrix light blue Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
8.23 €
Gamintojas: Pozostali
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Junior silicone   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.      ..
1.10 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Bombastic Tic-Tac   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų...
5.68 €
Gamintojas: Speedo
Plaukimo kepuraitė Speedo   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.   Savybės: Medžiaga: Lateksas  ..
1.63 €
Gamintojas: Speedo
Plaukimo kepuraitė  Speedo Slogan Print   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.   Savybės: Medžiaga: Lateksas ..
7.78 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Silikon Best   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų...
6.89 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Malibu Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
8.75 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Challenge black Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
9.27 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Mega   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.      ..
2.84 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Bombastic   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.  ..
4.39 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Atos black Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
6.17 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Agila Junior white Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
6.69 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Marea JR Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
6.69 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Creek blue Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
8.23 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo akiniai Accent pink Patogūs plaukimo akiniai su reguliuojamu dirželiu Savybės: Komfortiški ir ilgaamžiai Šiuolaikinis paprastas dizainas ..
6.17 €
Gamintojas: Aqua-Speed
Plaukimo kepuraitė Aqua Speed Bubble   Plaukimo kepuraitė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Kepuraitė puikiai priglunda prie galvos ir nepažeidžia plaukų.      ..
6.17 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×