Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Turizmui

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: METEOR
Metalinis kompasas Meteor 71001 apvalus  Aukštos kokybės apvalus kompasas, skirtas nustatyti azimuto lauką. Specialus matavimo metodas leidžia labai tiksliai nustatyti kryptį. Kompasas skirtas medžiotojams, miškininkams ir žmonėms, kurie nori išt..
11.92 €
Gamintojas: METEOR
Metalinis kompasas Meteor 71000 su liniuote Aukštos kokybės kompasas. Puikiai tinka  miškininkams, medžiotojams ir keliautojams. Savybės: medžiaga - plienas; disko skersmuo - 4 mm; nailono krepšys; centimetrinė ir colinė liniuo..
13.61 €
Gamintojas: METEOR
Kompasas METEOR 110 MM   Sukurta nustatyti geografines kryptis.   Savybės: Medžiaga: skaidrus plastikas, Disko skersmuo: 40 mm ..
6.26 €
Gamintojas: METEOR
Kompasas METEOR 50 MM   Sukurtas nustatyti geografines kryptis.   Savybės: Medžiaga: juodas plastikas, Disko skersmuo: 50 mm ..
4.55 €
Gamintojas: METEOR
Žibintuvėlis ant galvos Meteor Focus cree led Labai lengvas žibintuvėlis, nesukeliantis diskomforto. SAVYBĖS: Maitinimas- 3 AAA baterijomis Spalva: juoda Reguliuojamas šviesos paskirstymas ..
7.47 €
Gamintojas: METEOR
Profesionalus metalinis kompasas Meteor 71003 Aukštos kokybės kompasas. Puikiai tinka  miškininkams, medžiotojams ir keliautojams Savybės: Medžiaga- plienas Disko skersmuo- 4 mm Nailono krepšys Centimetrinė ir colinė liniuotė ..
19.85 €
Gamintojas: METEOR
Kompasas ant riešo METEOR GCA150, bėgimui Su šiuo Meteor kompasu visada galėsite skubėti link finišo. Kompasas lengvai reaguoja keičiant bėgimo kryptį. Dėka jo nenukrypsite nuo savo kurso ir lengvai pasieksite tikslą. Savybės: medžiaga: pl..
3.35 €
Gamintojas: Spokey
Sulankstoma kėdė ANGLER juoda Kėdė ANGLER sulankstoma, nedidelis svoris ir matmenys lemia, kad puikiai tinka ir neštis į žygius SAVYBĖS: Pastatytos kėdės matmenys  84x54x81 cm. Maksimalus atlaikomas svoris: 120 kg. ..
23.12 €
Gamintojas: Spokey
Sulankstoma kėdė ANGLER juoda/raudona Kėdė ANGLER sulankstoma, nedidelis svoris ir matmenys lemia, kad puikiai tinka ir neštis į žygius SAVYBĖS: Pastatytos kėdės matmenys  84x54x81 cm. Maksimalus atlaikomas svoris: 120 kg. ..
23.12 €
Gamintojas: METEOR
Profesionalus skaitmeninis kompasas Meteor su laikrodžiu ir termometru  Daugiafunkcinis skaitmeninis kompasas su laikrodžiu, termometru, vandens lygio matuokliu, LCD apšvietimu ir orientavimosi rėžimu, atmintimi ir punktualumu. SAVYBĖS: sk..
19.52 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×