Kilus klausimams

teiraukitės tel. +37068335700

arba rašykite mums info@stil.lt

 

Treniruokliai

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rūšiuoti:
Gamintojas: Spokey
Skersinis prisitraukimams Spokey RELEVER 60-90 cm Kietas, chromuotas, estetiškas ir patvarus skersinis, pagamintas iš plieno. Pasižymintis ilgaamžiškumu. Rankena pagaminta iš minkštų putų. Komplektą sudaro dvi papildomos poveržlės ir du varžtai..
17.46 €
Gamintojas: Spokey
Treniruočių pirštinės Spokey ZOLIA Apsaugančios nuo rankų slydimo treniruočių metu. Nuo nuospaudų apsaugo vidinis putų sluoksnis. Elastinis užsegimas apsaugo nuo galimų sužalojimų. Specialiais laikikliais jos greitai nuimamos. SAVYBĖS: M..
10.14 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 2.5 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29mm Svoris: 2.5 kg ..
5.81 €
Gamintojas: Spokey
Treniruočių pirštinės Spokey TREY Skirtos apsaugoti rankas nuo nutrynimo, turi minkštas putų pagalvėlės viduje. Puikiai tinka sportui salėje, treniruotėms.  Apsaugo rankas ir neleidžia slysti iš rankų svoriams fizinio krūvio metu, ir tuo..
14.03 €
Gamintojas: Spokey
Treniruočių pirštinės Spokey FESTO   Aukštos kokybės medžiaga apsaugo rankas ir neleidžia išslysti iš rankų svoriams atliekant įvairius pratimus, ir tuo pat metu palaiko pastovų oro srautą. Idant apsaugoti rankas nuo nutrynimo, pirštinių vidin..
25.23 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 20 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29 mm Svoris: 20 kg ..
46.59 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 5 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29mm Svoris: 5kg ..
11.63 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 1.25 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29mm Svoris: 1.25 kg ..
2.89 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 10 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29mm Svoris: 10 kg ..
23.29 €
Gamintojas: Spokey
Svoris grifui Spokey SINIS 0.5 kg Juodos spalvos, geležis užtikrina ilgaamžiškumą. SAVYBĖS: Sudėtis: geležis Skersmuo: 29mm Svoris: 0.5 kg ..
1.26 €
Gamintojas: Spokey
Skersinis prisitraukimams Spokey SHAPER 70-110 cm Dydis gali būti nustatomas, tad tiks įtaisyti į bet kurias duris. Putų sluoksnis užtikrina patogumą sportuojant, taip pat sugeria drėgmės perteklių ir apsaugo nuo slydimo.  Pagmintas iš aukšto..
15.44 €
Gamintojas: Insportline
Slidinėjimo treniruoklis-simuliatorius inSPORTline Tombos Tai puikus treniruoklis fizinės formos pagerinimui ir slidinėjimo technikos tobulinimui. Ilgaamžiška ir tvirta konstrukcija, 100 kg apkrova ir LCD ekranas yra pagrindiniai treniruoklio pr..
200.95 € 326.90 €
Gamintojas: Insportline
Svoris grifui inSPORTline Ergo 1.25 kg Svoris yra pagamintas iš patvarios gumos ir turi ergonomišką rankeną. Pritaikytas 30 mm storio grifams.   SAVYBĖS: Dengtas patvariu guminiu paviršiumi Skylės skersmuo 30 mm Ergonomiška rank..
3.20 €
Gamintojas: Insportline
Reguliuojamas treniruočių suoliukas InSPORTline Profi Sit up Kokybiškas įrankis pratimams su svarmenims ir svoriais, 6 reguliuojamos pozicijos. Tvirtas plieninis rėmas, kurio konstrukcijos užtikrina stabilumą ir maksimali keliamoji galia yra 2..
214.20 €
Gamintojas: Insportline
Lygiagretus treniruočių suoliukas inSPORTline LKC103 Idealiai tinka visiems pagrindiniams sunkiosios atletikos pratimams ir pagrindiniams pratimams su hanteliais. Tvirtas plieninis rėmas yra nupurkštas elektrostatiniais dažais, kurie apsaugo nu..
145.10 €

Pristatymas į taškus

DPD Pickup siuntų taškai

Siuntos Lietuvoje


DPD - Patikimas siuntų pristatymo partneris Lietuvoje į DPD Pickup siuntų taškus prekes pristato jau sekančią darbo dieną.

Užsakymai, gauti iki 12.00 val. yra vykdomi tą pačią darbo dieną. Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime jau sekančią darbo dieną. Atskirais atvejais prekių pristatymo terminas gali skirtis. Užsakomos iš užsienio šalių prekių pristatymo terminas kartais gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700.


 

Konfidencialus pristatymas

×

Konfidencialus pristatymas

LP Express terminalai

Siuntos į LP Express terminalą


Patogus, patikimas ir konfidencialumą garantuojantis pristatymo būdas leis atsiimti siuntą Jums patogiu metu. Pasirinkę tokį pristatymo būdą - prekę esančią sandėlyje išssiūsime į terminalą tą pačią darbo dieną. Kodą siuntai atsiimti gausite SMS žinute ir el.paštu - tai paprasta ir patugu Jums. Pirkinys terminale laukia atsiėmimo 3 dienas nuo pristatymo į jį dienos. Daugiau informacijos apie pristatymą į terminalą teiraukitės telefonu +37068335700.

Suraskite artimiausią terminalą


 

Saugus ir patikimas apsipirkimas

×

Saugus ir patikimas apsipirkimas

Apsipirkite saugiai


Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje www.stil.l užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras "GeoTrust". Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp Jūsų naršyklės ir www.stil.lt serverio, yra šifruojama, todėl informacija tampa saugi ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

 

Įsitikinkite, kad naršote saugiame puslapyje

 

Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostos kairėje pateikiamas ženkliukas (vaizduojama geltona, pilka ar žalia spyna, priklausomai nuo naudojamos naršyklės), patvirtinantis puslapio saugumą. Internetinėje parduotuvėje www.stil.lt, SSL sertifikatu apsaugoti visi svetainės puslapiai. Sertifikato detales rasite jį paspaudę.

 

stil.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

 

Internetinės parduotuvės www.stil.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl www.stil.lt ši informacija neprieinama.

 

 

Pinigų grąžinimo garantija

×

Pinigų grąžinimo garantija

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 d.d. nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą https://stil.lt/pristatymas-grazinimas

 

 

Prekių grąžinimas

×

Atsiimkite siuntą taške

Dpd PickUp siuntų taškai

DPD Pickup siuntų taškas - tai patogi siuntų atsiėmimo vieta Jums patogiu laiku.

Turimas prekes sandėlyje į DPD Pickup taškus pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Detalūs visų Pickup siuntų taškų adresai čia


 

Atsiimkite siuntą paštomate

×

Atsiimkite siuntą paštomate

LP Express paštomatai

LP Express 24 terminalai - tai patogi siuntos atsiėmimo vieta bet kuriuo paros metu.

Turimas sandėlyje prekes į LP Express 24 terminalą pristatome sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700

 

Datalūs visų LP Express 24 taškų adresai čia


 

Pristatysime siuntą į namus

×

Pristatysime siuntą į namus

DPD kurjeriai

DPD kurjeriai visoje šalyje greitai pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu.

Turimas sandėlyje prekes  DPD kurjeris pristatys sekančią darbo dieną. Užsakomoms iš užsienio šalių prekėms pristatymo terminas gali užtrukti iki 15 darbo dienų. Esant daugiau klausimų apie pristatymą prašome kreiptis telefonu +37068335700 

×